x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Договір Оферта

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином https://empire-of-pleasure.com.ua/ надалі «Продавець», та користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається надалі «Покупець».


1.2. Цей Договір визначає умови замовлення індивідуального виготовлення та пошиття товарів, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.


1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України і є еквівалентом "усної угоди" та має належну юридичну силу.


1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладання Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.


1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:


"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладання Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем, запропонованим Товаром Продавця, на фотознімках дистанційним способом.


"Продавець" - ФОП Липський Сергій Анатолійович, який здійснює замовлення на індивідуальне виготовлення та пошиття виробів ручної роботи.


"Товар" - вироби ручної роботи, що пропонуються до замовлення, та розміщені на сайті https://empire-of-pleasure.com.ua/ .   


"Покупець" - фізична та/або юридична особа, здійснює замовлення на сайті https://empire-of-pleasure.com.ua/ . 


"Одержувач" - фізична та/або юридична особа визначена Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.


"Акцепт" - повне та беззаперечне прийняття Покупцем умов Договору.


"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, вказаних Покупцем під час оформлення заявки на сайті.


2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ


2.1. Продавець здійснює виготовлення товарів ручної роботи - Товари, згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті https://empire-of-pleasure.com.ua/ , а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.


3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ


3.1. Формування замовлення.


3.1.1. Замовлення приймаються через сайт https://empire-of-pleasure.com.ua/ у робочий час Продавця.


3.1.2. У вартість замовлення не входить доставка до Одержувача та оплачується окремо.


3.1.3. Вартість всіх видів доставки позначена на сайті Служб доставки, вказаних при оформленні замовлення на сайті Продавця.


3.1.4. Разом з тим, Продавець не надає послуги з купівлі та доставки товарів, придбаних у третіх осіб на замовлення Покупця.


3.1.5. Якщо замовлення було повністю оформлено та сплачено Покупцем, замовлення обробляється протягом трьох робочих днів.


3.1.6. Якщо замовлення було оформлено після 18:00, замовлення обробляється протягом чотирьох робочих днів.


3.1.7. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача та розміри Товару.


3.2. Порядок оплати замовлення.


3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору із Продавцем.


3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження коштів на рахунок Продавця.


3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, вказані на сайті https://empire-of-pleasure.com.ua/ , є чинними на момент здійснення замовлення.


3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту, поки воно не сплачено.


3.2.5. Замовлення приймаються до виконання лише після надходження коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».


3.2.6. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення.


3.2.7. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує додатково. 


3.3. Умови доставки замовлення.


3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки. Одне замовлення може бути оформлене на одну дату, адресу.


3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з Одержувачем за телефоном, що вказаний Покупцем у замовленні.


3.3.3. Швидке виконання замовлення виконується протягом одного дня після оплати замовлення за погодженням з Одержувачем.


3.3.4. Оплата замовлення та «доставка день у день» за безготівковим розрахунком не провадиться. 


3.3.5. Внести зміни на замовлення неможливо, якщо інше не було обговорено з Продавцем.


3.4. Виконання замовлення у святкові дні не провадиться, якщо інше не обговорювалося з Продавцем.


3.4.1. Графік виконання та доставки замовлень у святкові дні розміщується на сайті https://empire-of-pleasure.com.ua/ на головній сторінці.4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ


4.1. Термін виконання замовлення залежить від замовленого товару та його кількості, термін виконання та доставки замовлення узгоджується з адміністратором інтернет-магазину окремо.


4.2. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Одержувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.


4.3. Угода між Продавцем та Покупцем діє з моменту її укладання до моменту вручення замовлення Одержувачу/Покупцю або його довіреним особам.


5. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.


5.1. Повернення товару відбувається згідно з Розділом 2 Закону України про захист прав споживачів, стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості.


6. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН


6.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладання Договору за умов Оферти.


6.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем та діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.


6.3. Продавець має право вносити зміни до тексту цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.


6.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти спричиняє внесення цих змін до укладеного вже чинного між Покупцем і Продавцем Договору, і ці зміни в Договорі набувають чинності з такими змінами в Оферті.


9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ


9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує під час реєстрації або оформлення замовлення.


9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані з корисливою метою, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.


9.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Отримувача при повторних замовленнях та для коректного виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.


10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ


10.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані із втратою чи пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцю.


10.2. Одержувач або той, хто прийняв товар у момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.


10.3. Продавець має право передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам.


10.4. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання чи зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті https://empire-of-pleasure.com.ua/ .


10.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.


10.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.